Starostwo Powiatowe w Zamościu - informacje

Dane teleadresowe

Adres
ul. Przemysłowa 4,
22-400 Zamość ,
Powiat: Zamość
Telefon
84 530 09 11
84 530 09 12
Fax
84 530 09 86
E-mail

Strona internetowa
Numer konta
Bank Millennium S.A.
43 1160 2202 0000 0001 8438 7233
NIP
Starostwa Powiatowego w Zamościu: 922-22-86-958 Powiatu Zamojskiego: 922-29-45-906
REGON
Starostwa Powiatowego w Zamościu: 950-37-15-19 Powiatu Zamojskiego: 950-36-87-30

Herb Powiatu Zamojskiego

Herb Powiatu Zamojskiego

Starostwo Powiatowe w Zamościu

Starostwo Powiatowe w Zamościu

Dodatkowe informacje

Kancelaria Ogólna - Biuro Obsługi Interesanta

tel:  84 530 09 11
       84 530 09 12
fax: 84 530 09 86
boi@powiatzamojski.pl
       
Sekretariat Starosty
tel:  84 530 09 00
starostwo@powiatzamojski.pl
 
Adres skrytki Starostwa Powiatowego w Zamościu na ePUAP:
/starzam/skrytka 
 
Godziny pracy:
poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godzinach: 730-1530;
wtorek: 800-1600
 
 

Wydział Komunikacji

ul. Partyzantów 3 (Delegatura Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu) - parter

wydawanie zezwoleń na transport, nadzór nad stacjami kontroli pojazdów - tel. 845381106

wydawanie praw jazdy, zatrzymywanie uprawnień do kierowania pojazdami - tel. 845381110

rejestracja pojazdów - tel. 845381108 i 845381109

  

Starosta Zamojski
STANISŁAW GRZEŚKO

starosta@powiatzamojski.pl

 

Wicestarosta Zamojski
WITOLD MARUCHA

wicestarosta@powiatzamojski.pl


Sekretarz Powiatu
MARIUSZ ZAJĄC

sekretarz@powiatzamojski.pl

Skarbnik Powiatu
MAREK SEROKA

 

skarbnik@powiatzamojski.pl

 


 

Wydział Organizacyjny i Obsługi Rady
organizacyjny@powiatzamojski.pl

biuro.rady@powiatzamojski.pl

 

Wydział Finansowy
finansowy@powiatzamojski.pl

 

Wydział Planowania i Rozwoju Powiatu

planowanieirozwoj@powiatzamojski.pl

 

Wydział Gospodarki Mieniem Powiatu

mienie@powiatzamojski.pl

 

Wydział Komunikacji
komunikacja@powiatzamojski.pl

 

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości
geodezja@powiatzamojski.pl

 

Wydział Architektury i Budownictwa
budownictwo@powiatzamojski.pl

 

 Wydział Spraw Społecznych i Promocji Powiatu

promocja@powiatzamojski.pl 

 

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
srodowisko@powiatzamojski.pl

 
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich
zarzadzanie.kryzysowe@powiatzamojski.pl

 

Audytor Wewnętrzny

audytor@powiatzamojski.pl

 

Obsługa Prawna

obsluga.prawna@powiatzamojski.pl

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
rzecznik.konsumentow@powiatzamojski.pl

 

Zamówienia Publiczne

zamowienia.publiczne@powiatzamojski.pl

 

Inspektor Ochrony Danych

iod@powiatzamojski.pl
 
Informatyk
administrator@powiatzamojski.pl
 
Nieodpłatna Pomoc Prawna
pomoc.prawna@powiatzamojski.pl
tel: 84 53 00 947
      84 53 00 933
    602 664 424
 
 
 
 
Metryka dokumentu
Osoba odpowiedzialna za powstanie informacji:
Data wytworzenia informacji:
26-10-2020
Osoba wprowadzająca informację:
admin admin
Dodano do BIP dnia:
13-03-2013